Balíky zasielame prepravnými spoločnosťami Zásielkovňa a službami dovozu jej podriadeními. Objednávky odosielam do 1-3 pracovných dní. Objednávky prijaté po 12:00, cez víkendy a sviatky budú odoslané až nasledujúci pracovný deň.

Cenník za platbu

Spôsob platby
Platba online – platobnou kartou – ZRIAĎUJE SA  bez poplatku
Prevod do banky/Platba QR kódom – pokiaľ ste zvolili platbu prevodom, počkajte, prosím, na ďalší e-mail, v ktorom Vám pošlem podklady k platbe s potrebnými údajmi. Termín dodania objednávky sa môže vzhľadom na zvolenú formu platby predĺžiť. Objednávka sa začne spracovávať až po prijatí platby.  bez poplatku
Dobierka – objednávku Vám pošlem na Vašu adresu a pri jej prevzatí zaplatíte kuriérovi v hotovosti alebo kartou. Je k dispozícii len pre Slovensko a Česko.   1.00 €

Cenník dopravy SR

Spôsob dopravy Do 200€ Nad 200€
Zásielkovňa odberné miesto od 2.50 € ZDARMA 
Dodanie na adresu SR od 4.50 € ZDARMA  – objednávky nad 250 €

Cenník dopravy ČR

Spôsob dopravy Do 300€ Nad 300€
Zásielkovňa odberné miesto od 3.60 € ZDARMA
Česká pošta – Balík do ruky od 5.90 € ZDARMA  – objednávky nad 350 €

 

Kompletný cenník Zásielkovne SK/CZ/HU/PL/RU

Informácie o cenách a možnostiach dopravy spoločnosťou zásielkovňa si môžete overiť tu . CENNÍK ZÁSIELKOVŇA

Zásielkovňa

Využite z niekoľko desiatok odberných miest po celom Slovensku. Svoju objednávku si môžete vyzdvihnúť do 24 hodín od objednania na výdajnom mieste, ktoré si vyberiete. Zásielku si môžete na odbernom mieste prevziať po predĺžení až po dobu 21 dní. Výhodou je, že tovar si môžete na mieste zásielkovne priamo aj rozbaliť a vyskúšať a v prípade aj neprevziať.
Zákaznícky servis zásielkovne:  +421 221 201 135

Po–Pia: 08:00 – 18:00
Sledovať zásielku môžete na tomto odkaze: Sledovať online

Neviete si poradiť s dopravcami? Kontaktujte ma.

Pretože chceme aby ste boli čo najspokojnejší a zásielky vám chceme doručiť vždy v poriadku, môžete sa informovať aj na našej infolinke alebo emaily.

Email:

Kontaktný formulár